clim

 Produkty AGROS CS

Celoročně nabízíme řadu vysoce kvalitních substrátů a hnojiv od firmy AGRO CS. Rostlinám se v těchto substrátech výjimečně daří a bohatě kvetou. Víme to z vlastní zkušenosti a proto Vám je můžeme vřele doporučit.

Nedílnou součástí prodeje zahrádkářských potřeb jsou samozřejmě i různé postřiky, bez kterých se již v dnešní době žádná zahrádka neobejde. V sortimentu máme i drobné zahradnické nářadí, pracovní rukavice,konve,postřikovače a spojky na hadice,netkané textilie a vše nutné co budete pro práci na zahradě potřebovat. Zákazníci se též mohou vybrat ze širokého sortimentu keramických nebo plastových květináčů, truhlíků a podmisek.

 

Floria – pěstování pro radost a bez námahy

Možná se zdá, že málokdo svým rostlinám může dát tolik péče a pozornosti, kolik si zaslouží. Možná se zdá, že nelze mít své okolí krásné a zdravé bez každodenní pravidelné péče.

Právě proto spatřila světlo světa značka Floria, aby pomohla k jednodušší, ale neméně účinné péči o milované rostliny.

Výrobky Floria se vyznačují vysokou kvalitou a špičkovým zpracováním vstupních surovin. Jsou zárukou profesionálních výsledků v pěstování rostlin.

Produkty Floria

To, co skutečně odlišuje výrobky Floria od ostatních, jsou například hydratační složka Aqua Cell, přírodní hnojivo Guano, mikroprvky u kapalných a krystalických hnojiv, jílová složka bentonit u substrátů nebo kompletní výrobky zjednodušující péči, např. inteligentní dlouhodobě působící hnojiva Multicote nebo Multigreen.

Floria myslí nejen na rostliny, ale také na jejich pěstitele. Floria je synonymem věrného rádce, na jehož rady, tipy a zkušenosti se při pěstování rostlin můžete spolehnout.

Nabízíme: Hnojivo pro růže, okrasné dřeviny, plodovou zeleninu, jahody – hnojivo pro drobné ovoce a trávníkové hnojivo.
Samozřejmě Vám s výběrem vhodného hnojiva poradíme.