florV našem ateliéru naleznete velký výběr řezaných a hrnkových květin. Připravíme Vám květiny dle Vašich požadavků.

Slaví někdo z Vašich blízkých narozeniny? Uvážeme Vám květinu, kterou uděláte jistě radost.

Slavíte výročí s Vaší partnerkou nebo chcete čistě z lásky darovat květinu? Uvážeme Vám květinu a odekorujeme ji tematickými přízdobami, abyste už Vy nemuseli nic říkat. Naše květiny jistě řeknou vše za Vás.

Nabízíme široký sortiment hrnkových květin (Pokračování textu…)

točkerZabýváme se výrobou ručně točené keramiky s tradicí již od roku 1991. Naše výrobky jsou plně užitkové, vhodné pro domácnosti i restaurační provoz (trouby, myčky). Pracujeme přírodní atestovanou glazurou vlastní výroby.

Všechny naše výrobky jsou pouze ručně točené. K výrobě se používá točírenská hmota,která se nejdříve ručně propracuje a pak se z ní na kruhu vytvářejí výrobky.Po zhruba 3 denním sušení probíhá 1 výpal. Další fází výroby je glazování a po té poslední výpal na 1140 stupňů.Naše výrobky jsou atestované akreditovanou laboratoří a jsou vhodné pro každodenní používání.

Snažíme se vyrábět keramiku v menším množství, za to originální, pracnější a více různých vzorů i druhů. Vyrábíme keramiku užitkovou, tj. od hrnečků, talířů, konvic, dóz, kořenek až po mísy (Pokračování textu…)

DARKY

Najdete zde širokou nabídku originálních dárků, co udělají nefalšovanou radost. Víme, že najít opravdu kvalitní a přitom originální dárek není vůbec jednoduchá záležitost. I my často přemýšlíme nad tím, kde najít ty skutečně nejlepší dárky, které by mohly potěšit při nejrůznějších příležitostech.

Výsledkem je unikátní kolekce zboží od různých českých i zahraničních firem,ze které si vybere opravdu každý. Naším cílem je poskytovat výběr dárků od těch nejlevnějších až po ty cenově náročnější.V sortimentu nechybí ani dárková vína a čokolády. Velmi oblíbenou pozorností jsou také Italská mýdla z čistě přírodních surovin.Všechny dárečky Vám rádi na požádání dárkově zabalíme!

clim

 Produkty AGROS CS

Celoročně nabízíme řadu vysoce kvalitních substrátů a hnojiv od firmy AGRO CS. Rostlinám se v těchto substrátech výjimečně daří a bohatě kvetou. Víme to z vlastní zkušenosti a proto Vám je můžeme vřele doporučit.

Nedílnou součástí prodeje zahrádkářských potřeb jsou samozřejmě i různé postřiky, bez kterých se již v dnešní době žádná zahrádka neobejde. V sortimentu máme i drobné zahradnické nářadí, pracovní rukavice,konve,postřikovače a spojky na hadice,netkané textilie a vše nutné co budete pro práci na zahradě potřebovat. Zákazníci se též mohou vybrat ze širokého sortimentu keramických nebo plastových květináčů, truhlíků a podmisek. (Pokračování textu…)

KancelářVše pro vaší kancelář

Během podnikání je zapotřebí myslet téměř na vše. Dobře vybavenou kancelář nedělá nábytek, či impozantně pověšený obraz s abstraktním motivem posilující cílevědomé myšlení, nýbrž potřeby, které jsou v ní opravdu zapotřebí.

Tiskopisy jsou základním předpokladem pro vzorově vedené účetnictví. Raději si ihned zkontrolujte své zásoby a v případě nutnosti si můžete tiskopisy zakoupit u nás. (Pokračování textu…)

pedTo nejlepší pro vaše domácí mazlíčky

Máte domácího mazlíčka? Dopřejte mu to správné krmivo a pamlsky. Zabýváme se prodejem krmiv a chovatelských potřeb pro kočky a psy.

Snažíme se našim zákazníkům poskytovat co nejlepší služby v oblasti prodeje krmiv, granulí a potřeb pro chovatele. Najdete u nás kvalitní krmivo pro psy, krmivo pro kočky, potřeby pro zvířata a další doplňky pro Vaše milované psí a kočičí mazlíčky.

V našem sortimentu máme granule, paštiky, pamlsky a další potřeby pro kočky a psy. Prodáváme zboží známých a ověřených značek jako Brit Care, Friskies, Pedigree, Frolic, Whiskas a další.