KancelářVše pro vaší kancelář

Během podnikání je zapotřebí myslet téměř na vše. Dobře vybavenou kancelář nedělá nábytek, či impozantně pověšený obraz s abstraktním motivem posilující cílevědomé myšlení, nýbrž potřeby, které jsou v ní opravdu zapotřebí.

Tiskopisy jsou základním předpokladem pro vzorově vedené účetnictví. Raději si ihned zkontrolujte své zásoby a v případě nutnosti si můžete tiskopisy zakoupit u nás.

Archivace a třídění

Pro plynulý chod každé kanceláře jsou pomůcky k archivaci a třídění nezbytné. Během určité doby vzniká celá řada dokumentů, dokladů, písemností a dat, které (aby ušetřily Váš čas) je třeba přehledně zakládat. Pro tuto činnost nabízíme širokou škálu produktů. Boxy na dokumenty, archivační krabice, desky na dokumenty, katalogové knihy s různým počtem listů, obaly, pořadače, rozlišovače, rychlovazače, třídící knihy.

Pořadače

Pro snadnější a přehlednější práci s dokumenty, jejich třídění a ukládání využijte naší široké nabídky po­řadačů. Pákové – mramorové, plastové, celoplastové. Kroužkové – na povrchu barevná polypropylenová fólie a kroužkové celoplastové – dvou nebo čtyřkroužková mechanika. Se závěsnou mechanikou, samolepící lišta s euroděrováním pro závěs do šanonu a hřbetní štítky, které umožní snadné rozlišení pořadačů a jasnou orientaci v nich.

Sešívačky, děrovačky, razítka, magnety

Pestrý sortiment nejen do Vaší kanceláře. Sešívačky, náhradní drátky do nich. Děrovačky, razítka, sponky a připínáčky. Dopisní nože, pravítka, kovový klip, rozešívače a navlhčovače, mag­nety, gumičky obyčejné, nůžky, odlamovací nože a uzamykatelné pokladny z ocelového plechu.

Bločky, tiskopisy, bloky

Široký výběr potřeb pro Vaši kancelář. Samolepící bločky – ideální pro zaznamenávání důležitých zpráv a vzkazů, do kanceláře, školy i domácnosti, dobře drží na většině povrchů, po odlepení nezanechává stopy, různé tvary, barvy a rozměry. Bloky, zápisníky a sešity – různá velikost a počet listů, čistý, linkovaný, čtverečkovaný, podložka do sešitu.

Tiskopisy – široká nabídka, např. příjmový a výdajový doklad, dovolenka, propustka, paragony, dodací listy, vstupenky, stvrzenky a řada dalších. Samolepicí záložky – pro zdůraznění informací, přeh­ledné třídění a rychlou orientaci v dokumentech, různé provedení. Záznamní kniha – čistá, linkovaná, čtverečkovaná, různý počet listů, kniha příchodů a odchodů, pauzovací papír, skladové karty.